Piesakies abonementam un lasi gandrīz visas mūsu grāmatas tiešsaistē tikai par 3 eur mēnesī!

“Caur laikiem” – pasūtiet grāmatas pirmo un otro daļu!

Laidze, Valdgale, Ārlavas pagasts

Visvalža Tukmaņa desmit gadus vāktais un sistematizētais darbs “Caur laikiem” ir patlaban vienīgais tik plaša apjoma pētījums par Talsu novada Laidzes, Valdgales un daļēji Ārlavas pagastu vēsturi. Grāmatā apkopota informācija par notikumiem pagastos starp Talsiem un Valdemārpili (agrāk – Sasmaka) dažādos laikmetos, sākot no senlaiku muižām, līdz Latvijas laukos ieviestajai padomju okupācijas perioda kolhozu sistēmai.

Teksta lapaspusēs un attēlu blokos sakārtots izzinošs vēstījums par pašvaldību attīstību un izmaiņām, baznīcu, skolu, dažādu organizāciju darbību, kultūras, sporta un sadzīves norisēm. Vēstījumā iepazīsiet novada radošo un politiskajā darbībā aktīvo ļaužu biogrāfiskās ziņas. Dienasgrāmatu fragmentos apjautīsiet gan skaudros, gan cerīgos notikumus laucinieku un pilsētnieku ikdienā, kas pievērsīs uzmanību ar pārsteidzošiem likteņa pavērsieniem.

Pasūtiet grāmatas pirmo daļu ŠEIT. Ir iespējams pasūtīt arī grāmatas otro daļu. Par to lūdzam lasīt šeit.

Laidze, Ārlavas, Ģibzde, Valdegāle, Talsi

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

© Biedrība “Aleksandra Pelēča lasītava”. Visas tiesības rezervētas. Izmantošana bez atsauces uz autoriem vai biedrību “Aleksandra Pelēča lasītava” nav atļauta!