Piesakies abonementam un lasi gandrīz visas mūsu grāmatas tiešsaistē tikai par 3 eur mēnesī!

Dāvinājums

Bezpeļņas organizācija – Biedrība “Aleksandra Pelēča lasītava” aicina draugus un organizācijas darbībā ieinteresētos, kam tas iespējams, brīvprātīgi iemaksāt nelielu dāvinājumu organizācijas darbības veicināšanai un turpmākai attīstībai.

Atgādinām, ka turpinām publicēt un izdot grāmatu formātā nelielos metienos vairākās darbības desmitgadēs uzkrātos novada un Latvijas vēsturē nozīmīgus literārus darbus, apkaimju un dzimtu stāstus. Mūsu izdotās grāmatas jau izdošanas brīdī kļūst par bibliogrāfiski retiem izdevumiem, ko labprāt pērk kolekcionāri un vēstures pētnieki.

Nesen nodrukājām Talsu mākslinieka Žaņa Sūniņa fantāzijas romāns “Zelta putns”. Esam izdevuši Sēlijas rakstnieces Lucijas Ķuzānes grāmatu “Mūsu mūža dienas Sēlijā”. Krājumā rinda citu interesantu, līdz šim nezināmu autoru darbu, arī Talsu un Alūksnes dzejnieka Aleksandra Pelēča vēl nepublicētie rokraksti.

Būsim ļoti pateicīgi par Tavu dāvinājumu!

Ja neizdodas veikt dāvinājumu izmantojot zemāk esošo formulāru, mēs būtu ļoti pateicīgi par Jūsu pārskaitījumu uz sekojošu konta numuru: BIEDRĪBA ALEKSANDRA PELĒČA LASĪTAVA, reģistrācijas numurs 40008048664, konts LV85HABA0551004652741 Swedbank AS, ar norādi “Dāvinājums”.

© Biedrība “Aleksandra Pelēča lasītava”. Visas tiesības rezervētas. Izmantošana bez atsauces uz autoriem vai biedrību “Aleksandra Pelēča lasītava” nav atļauta!