Talsu valsts ģimnāzija
Apskatīt galeriju

Skola atmiņās un stāstos

Publicēts: Tre/09/2018

Grāmatas formāts:

PDF

$7.00

10 MB
latviešu
978-9934-8171-9-9

Ieskats

Talsu Valsts ģimnāzija

Šoreiz jūsu uzmanībai neliels ieskats Talsu ģimnāzijas un vidusskolas vēsturē, kas ieskicēts absolventu un skolotāju atmiņstāstos salīdzinoši īsā laika posmā. Vienlaikus tas ir novēlējums jaunajai ģimnāzistu un pētnieku paaudzei skolas un novada vēsturi izzināt daudz dziļāk un pamatīgāk.

 

Reģistrēties, lai lejuplādētu!

Lai iegādātos un lejuplādētu visu šo grāmatu PDF formātā, lūdzu reģistrēties, noklikšķinot ŠEIT. Ja esat jau reģistrējies/-usies, lūdzu klikšķiniet uz “Pirkt”.


Par autoru

Dr. Gailitis un Imants Tamsons

dr. Jānis Gailītis un Imants Tamsons

Imants Tamsons dzimis 1942. gada 25. novembrī Talsos drēbnieka Mārtiņa Tamsona un Leontīnes (dz. Leimane) ģimenē. No 1957. līdz 1961. gadam mācījies Talsu skolās. Reizē ar skolas biedriem Orestu Asari, Raimondu Māleru, Žani Višņevski, Valdi Leimani, Arvīdu Priednieku un Gunti Grīnbergu 1961. gadā iestājies Vīborgas Civilās aviācijas tehniskajā skolā, bet 1966. gadā atgriezies Talsos. No 1975. līdz 1980. gadam studējis ekonomiku Latvijas Valsts universitātē. Strādājis dažādos Talsu uzņēmumos un iestādēs, bet no 1983. gada līdz 1992. gadam Mērsraga zvejnieku kolhoza “1. Maijs” priekšsēdētāja vietnieks. Pēc kolhozu sistēmas likvidēšanas līdz pensijas saņemšanai 2002. gadā strādājis dažādus gadījuma darbus. Ir trīs meitu – Ilzes, Zanes, un Ievas tēvs. Lepojas ar mazmeitu Danielu-Elizabeti. No 2004. gada atkal dzīvo Talsos. Aktīvs novadpētnieks. Ar skolotāju Elmāru Šmelti veidojis grāmatu “Talsu ģimnāzija” (2004), ar Zigurdu Kalmani strādājis pie Teodora Zaudmaņa (Dzintarkalna) grāmatas ”Notikumi un ainas no Talsu un apkārtnes dzīves”. Publicējis vairākus desmitus rakstu par novada vēsturi laikrakstā “Talsu Vēstis”.

Atsauksmes

Komentāri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Līdzīgi rakstu darbi